Akselerasyon Özel

Blogger olarak hayatım dıraşarıdan böyle gözükse de işin iç yüzü çok farklı...
Bugüne kadar test ettiğim en keyifli ulaşım araçlarından birisi Hovbo'ydu. Şehrin yüksek kaldırımları dahi keyfimi kaçırmaya yetmedi. ;) 
Bağbozumuna katılmak eğlencilidir. Bu aktiviteyi Barel Bağları'nda yapabilmek şahanedir. Yol arkadaşınızın Volvo XC60 olması ise efsanedir. :)
İçinde Bursa'nın iskenderi ile Mustafa Kemalpaşa'nın kemalpaşa tatlısının olduğu İstanbul'dan Urla,İzmir'deki Urla Şarapçılık'a uzanan bir lezzet ve şarap turu yaptık.
Hem de tek depoyla yakıtla ;)
Türk milleti için en önemli tarihlerden birinde, tam da olmamız gereken yerdeydik. Ankara yolculuğumuzda bayrak kırmızı renkli Volvo S60 T5 bize eşlik etti.
Nissan Qashqai ile bir büyük belediye çukuru ve ince yanak lastiklerin dahil olduğu küçük bir macera yaşadık. Ne var ki, günün kahramanı Nissan Yol Yardım'dı. 
Akselerasyon Özel: Peugeot Türkiye Sadece Otomobil mi Satar? 
Hale ile birlikte hem özel donanımlı Peugeot otomobillerini test ettik hem de Peugeot Türkiye'nin "Peugeot Engelsiz Yaşam" projesinden konuştuk. 
Elektrikli Renault Twizy ile mi, Piaggio Beverly motor ile mi, yoksa belediye otobüsü ile mi? :) Otomobil Reklamları
Ayrıca, 8 hafta boyunca pazarları yayınlanan #reklampazarı serisinde yaratıcı otomobil reklamlarını (genellikle basılı medya reklamları) inceleyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın..