22 Ekim 2016 Cumartesi

Araç Takip Sistemi Nedir?

Araç takip sistemi faklı uydular üzerinden kullanıcıların araçların tek bir ekran ve mobil ara yüzler üzerinden takip edilmesidir.

Günümüzde 20 milyonu aşan bir taşıt sayısı vardır. Kurumlar sahada bulunan araçları takip edebilmek, mesai dışı kullanımlarını raporlayabilmek kilometre bilgileri etkili bir şekilde takip etmek için araç takip sistemi ürünlerini kullanmaktadırlar. Ayrıca araç takip cihazları ile Sahada araçların operasyon faaliyetlerini yürütmek gerçekten de basitleşmiştir. Araç takip cihazları tüm motorlu araçlara uygun bir yapısı sayesinde araçları izleyebilirsiniz.
Araç Takip Sistemi Nedir?
Araç Takip Sistemi Kurulum ve Montaj

Araç takip cihazları basit bir kurulum yapısına sahiptir. Araç takip cihazı takılacak olan araçlara ortalama 20 dakikalık bir işlem sonrasında araçların izlenebilmesi ve takip edilmesi imkânı vardır. Araçtan alınan Şase, Direkt besleme ve kontak bilgisi ile standart bir araç takip cihazı montajı için yeterlidir. Araç Takip Sistemi Fiyatı na kurulum ve montaj hizmetleri dâhildir.

Araç Takip Sistemi Avantajları

Araç takip cihazları ile araç takip sistemleri yazılımı üzerinden takip edilen araçların gün içinde yaptığı tüm aktiviteleri kayıt altına alabilirsiniz. Araçların anlık konum bilgileri, hız bilgileri, toplam yapılan kilometre bilgilerini gün gün alabilme imkânız vardır. Ayrıca araçların yakıt giderlerini görebilir, mesai dışı kullanım olması durumunda sürücü mesai dışı kullanım raporlarından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Araç Vergi kasko gibi zorunlu olarak yapılması gereken poliçeleri araç takip ekranlarında takip edebilirsiniz. Araçların kontrol altına alınması ile beraberinde

Araçlar Nasıl İzlenir?

Araçlarınıza takılan araç takip cihazları kurulum sonrasında sizlere bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Size verilen bu kullanıcı adı ve şifreniz ile araçlarınızı 7/24 kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Araçlarınızın bekleme süreleri, kontak açma kapama süreleri, gün içinde yapılan kilometre bilgileri gibi birçok bilgiye araç takip sistemleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Web arayüz ile detaylı inceleyebileceğiniz raporları mobil arayüz ile tüm mobil cihazlarda takip etme imkânınız vardır.

Hangi Tip Raporlar Alınır?

Araç takip cihazı yazılımı üzerinden farklı raporlama seçenekleri ile kullanıcılar araçların aktifi detayları raporlayabilirler. Araç detay raporu ile araçların günce içinde yapmış olduğu aktiviteler tek bir ekran üzerinden raporlanabilir. Araç plakaları, araçların hızları, koordinat ve adres bilgileri raporlayabilirsiniz.

Araç Takip Sisteminde Aksesuar Ürünler


Araç Takip Cihazı ürünleri standart olarak satılmaktadır. Satın alacağınız araç takip cihazları aksesuar ürünler ile ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz. Araçlarınızın uzaktan motorlarını durdurabilir, RFİD Sürücü tanıma kiti ile hangi sürücünün hangi aracı kullandığı kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.
Araç takip sistemi nedir?
--
*Bu, bir advertorial içeriktir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın..