30 Nisan 2015 Perşembe

Her Marka Modelde Onaylı İkinci El Araçlar Yenilenen Otoeksper’de.

Günümüzde ikinci el araç almanın biraz riskli bir tarafı var. İkinci el araç alırken aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması veya mekanın arızasının dışında vergi borcu bulunması, aracın çalıntı olması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki birçok riskle karşı karşıya gelmeniz mümkün. Otoeksper denildiğinde ise, bu riskler ortadan kalkıyor. Uzman personeli ve güvenilir hizmetleriyle dikkat çeken Otoeksper, ikinci el araç almayı kolaylaştırıyor.
Her marka modelde onaylı ikinci el araçlar yenilenen Otoeksper'de.
İkinci el araç satışında güvenilir, şeffaf ve garantili bir hizmet sunan Otoeksper’in websitesi yenilendi. Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el otomobil faaliyetleri sürdüren Otoeksper,  garantili araç imkanı, yol yardım hizmeti, her marka model onaylı araç ve Koç Fiat kredi avantajlarıyla araç sahibi olmak isteyenlere güvenilir bir ikinci el araç deneyimi yaşatıyor.

Koç Fiat Kredi’nin sunduğu avantajlı kredi imkanları ile Fiat, Alfa Romeo grubu ikinci el araçları uygun koşullarda alabildiğiniz Otoeksper’de tüm araçlar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilip karşınıza sunuluyor. Aracın gerekli tescil işlemleri ise sizin adınıza Otoeksper’ın uzman ekibi tarafından yapılıyor.

Otoeksper’in bünyesinde yer alan 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altındaki, onaydan geçen her marka araç "Otoeksper Garantili" olarak satılmakta. Garanti süresi boyunca 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti de bulunuyor. Ayrıca Güçlü Bilgi-İşlem altyapısı sayesinde bayilerini ortak bir network aracılığıyla buluşturan Otoeksper, geniş bir araç parkından yararlanarak müşterilerine en uygun araçları sunuyor.

Otoeksper’de sahibinden ve galeriden araç almanın yanı sıra ikinci el konusunda uzman kurumlardan araç alma imkanı da var. Ayrıca titiz bir ekspertiz işleminden geçirilen araçları belgelendirmesi sayesinde araçlar hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz.  

Türkiye’de 32 ilde 51 farklı noktada hizmet veren Otoeksper’de satılan garantili 2. el araçları incelemek ve ikinci el taşıt kredisi hakkında bilgi almak için www.otoeksper.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Bu, bir advertorial içeriktir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın..